PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET NAŠE SKÚTRY,A ELEKTROKOLA      TEL- 777296610  

                            NOVÁ SLUŽBA- PŮJČOVNA!!  ELEKTROKOLA ELEKTROSKÚTRY A INVALIDNÍ VOZÍKY !!!!!

 

 

MOŽNOST VÝBĚRU ZE 40 REPASOVANÝCH  SKÚTRŮ  STÁLE SKLADEM !!!!! PRODEJ LZE USKUTEČNIT JEN  PŘÍMO NA NAŠÍ PRODEJNĚ ! PŘES INTERNET  NEPRODÁVÁME! (VÍCE- O NÁS)

 

ADRESA - SVATOPLUKOVA 27 PROSTĚJOV

JE TO ULICE VEDOUCÍ K HLAVNÍMU NÁDRAŽÍ !

Nevyzvedneteli si  skútry a kola po datu opravy, účtujeme skladné  15kč za každý započatý den !! Při reklamaci skútru nebo elektrokola je kupující povinen dopravit zboží do našeho servisu na adresu  - Svatoplukova 27 Prostějov.


Úvod »» PERMOBIL TRAX


    

PERMOBIL TRAX

TERÉNÍ SKÚTR

img

 

Číslo produktu: 02
běžná cena 250 000 Kč
naše cena:
65 000 Kč ( Nejsme plátci DPH )

 

Permobil Trax XSnvalidní skútr Permobil Trax SP.Tento offroadový vozík renomovaného Švédského výrobce, firmy Permobil, je určen především pro ty uživatele, kteří podstatnou měrou užívají vozík i k jízdě ve velmi nepříznivém exteriéru. Tento vozík má přestavitelný rozvor, tedy přestavitelnou vzdálenost mezi osami předního a zadního kola. Tato skutečnost, spolu s předními koly o velikosti 13" (zadní kola 15"), zajišťuje při větším rozvoru velmi výrazně zvýšenou průchodnost tohoto vozíku terénem a jeho stabilitu i v náročných situacích. Změna rozvoru kol je možná buď mechanicky (s pomocí nářadí), nebo elektricky. Elektricky ovládaná změna rozvoru je výhodná zejména v těch případech, kdy je vozík používán střídavě v interiéru a exteriéru. Vozík je vybaven předními i koncovými světly. Směr jízdy vozíku je řízen servomotorem předních kol. Spolu s nimi se natáčí ve směru jízdy i přední světlomety. Tato koncepce však vyžaduje pro otočení vozíku o 180° prostor minimálně

Vozík je vybaven bezúdržbovými bateriemi 2 x 100Ah, které při rychlosti až 15 km/h umožňují dojezd na jedno nabití v závislosti na náročnosti terénu 30 - 35 km.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NDcyMzF