PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET NAŠE SKÚTRY,A ELEKTROKOLA      TEL- 777296610  

NEJLEVNĚŠÍ ELEKTROKOLA V PROSTĚJOVĚ !!!

                            NOVÁ SLUŽBA- PŮJČOVNA!!  - PŮJČUJEME VÝČEPNÍ ZAŘÍZENÍ NA PIVO( chlazení a výčep v jednom) tel- 777296610

 

 

MOŽNOST VÝBĚRU ZE 40 REPASOVANÝCH  SKÚTRŮ  STÁLE SKLADEM !!!!! PRODEJ LZE USKUTEČNIT JEN  PŘÍMO NA NAŠÍ PRODEJNĚ ! PŘES INTERNET  NEPRODÁVÁME! (VÍCE- O NÁS)

 

ADRESA - SVATOPLUKOVA 27 PROSTĚJOV

JE TO ULICE VEDOUCÍ K HLAVNÍMU NÁDRAŽÍ !

Nevyzvedneteli si  skútry a kola po datu opravy, účtujeme skladné  15kč za každý započatý den !! Při reklamaci skútru nebo elektrokola je kupující povinen dopravit zboží do našeho servisu na adresu  - Svatoplukova 27 Prostějov.


LEVNÁ ELEKTROKOLA ! !

Neplaťte nesmyslné částky za BENZÍN ,  pohybujte se jen za  5,-kč/100km !!!

Elektrokola (nové) je možno vyzkoušet na prodejně  - Svatoplukova 27  Prostějov ! !

tel -777 29 66 10

HOMOLOGACE

Legislativa elektrokol v EU

Pro námi prodávaná elektrokola platí stejné podmínky jako pro jízdní kola, protože patří do kategorie jízdní kola s pomocným elektrickým pohonem - EPAC (elektricky asistované jízdní kola, jinak též elektrokola). Do této kategorie patří elektrokola, jejichž rychlost s asistencí elektromotoru nepřevýší 25km/h a u nichž je jmenovitý výkon elektromotoru maximálně 250W. Dále musí tyto elektrokola splňovat normu ČSN EN 15194 standard for EPAC, která upřesňuje požadavky na elektrický obvod, elektrické kabely a spoje elektrokola, testování baterií, elektromagnetickou kompatibilitou, řízení výkonu, maximální rychlost, které je díky elektrickému motoru dosáhnout a na měření maximálního výkonu.

S těmito elektrokoly můžete jezdit na pozemních komunikacích a cyklostezkách, stejně jako na jízdním kole. Pokud Vás zastaví policie, nebo kdyby jste se stali účastníkem dopravní nehody, bude na Vás policie pohlížet jako na cyklistu. V případě, že by při nehodě byla způsobena škoda na majetku, nebo na zdraví bude na Vás pojištovna pohlížet jako na cyklistu.

Pro provoz těchto elektrokol nepotřebujete registrační značku, technický prukaz, stk, ani povinné ručení a pro řízení těchto elektrokol nemusíte mít řidičský průkaz ani cyklistickou přilbu (pokud Vám není méně než 18 let). Ale z důvodu bezpečnosti cyklistickou přilbu doporučujeme.

 

PRINCIP POHONU
Princip celého pohonu využívá technologií poslední generace: motor neobsahuje žádné převody, uhlíky, řemeny, oleje, filtry apod., proto má životnost až 100.000 km a je bezúdržbový.

Řadit podle 
Výrobce 

Název zboží Cena
Elektrokolo mpKorado DeLUX
ELEKTROKOLO
naše cena 25 900 Kč
ELEKTROKOLO MpKorado MINI New
SKLÁDAČKA
naše cena 24 900 Kč
ELEKTROKOLO SWIFT
SWIFT
naše cena 19 990 Kč
ELEKTROKOLO SKLÁDAČKA
SKLÁDAČKA
naše cena 19 900 Kč
Městské elektrokolo Lectron Citana,
Městské elektrokolo Lectron Citana,
naše cena 22 500 Kč
NmRhMDZm